Днес, с децата от ПГ към СУ “Св. св. Кирил и Методий”, Велинград, представихме тържествена програма по повод предстоящия празник на жената – 8 март!
Децата с песен и мили думи приветстваха Баба Марта /баба Софка Вергова/, която за поредна година дари децата с мартенички!
А, със стихчета, песни и танци те зарадваха своите родители – майки, татковци и баба!
Успешно се реализира и съвместната ни Дейност 2.1 – интензивна работа с родители, по Проект Силен старт на тема :
“Празникът на мама – какво е да си майка в съвременния ни свят”!
С хумористична сценка: “Мама е в конферентна връзка – Home office”, децата успяха да развеселят и мотивират своите родители да продължават да бъдат добри професионалисти и любящи родители!
Благодаря на г-жа Ани Василева и г-жа Венета Цанова, които присъстваха на тържеството и ни поздравиха!