С много усмивки, вълнение и празнично настроение децата от подготвителната група към Иновативно средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград отпразнуваха своя първи голям успех – завършването на детската градина.
Малките възпитаници показаха пред родители, учители и гости колко много са научили през годината. С песни, танци и стихотворения те развълнуваха всички присъстващи и доказаха, че са готови да поемат по новия път към знанието.
През годините в подготвителната група децата откриваха света чрез игри, творчество и приятелства. С много грижа и обич тяхната учителка г-жа Тюкенова ги насърчаваше да бъдат любознателни, уверени и силни.
Г-жа Ани Василева – директор на училището, отправи специални благодарности към педагогическия екип и родителите за подкрепата, търпението и доверието. Благодарение на общите усилия децата израснаха уверени и подготвени за следващата важна стъпка – училищния живот.
На финала всички бъдещи първокласници получиха своите удостоверения и подаръци, а в очите им се четеше радост и нетърпение за новите приключения, които ги очакват.
Пожелаваме на всички деца слънчево лято, смели мечти и успешен старт в първи клас!