С много усмивки, песни и танци първокласниците отбелязаха успешното завършване на своята първа учебна година. Те поднесоха красиво и вълнуващо тържество пред учениците от втори и трети клас, които бяха специални гости и публика на празника.
Малките ученици показаха колко много са научили през годината – уверено рецитираха, пяха песни и танцуваха с настроение. Особено интересна и забавна беше новинарската емисия, в която участваха репортери, полицай, директор, оператор и учители. С много артистичност и чувство за хумор децата успяха да развеселят всички присъстващи и заслужено получиха бурни аплодисменти.
Празничната атмосфера беше изпълнена с радост, вълнение и гордост от постигнатото през учебната година. Кулминацията на тържеството настъпи, когато първокласниците получиха своите удостоверения за успешно завършен първи клас. Усмивките в очите на децата и техните учители показаха колко важен и незабравим е този момент.
Празникът завърши с много настроение и пожелания за весела ваканция, нови успехи и още много щастливи мигове в училище.