Върнахме на училищния чин две от най-успешните и лъчезарни наши завършили ученички, които в момента учат Дентална медицина в София и Ветеринарна медицина в Стара Загора.
Епизодът се получи изключително вълнуващ и зареден с положителна емоция! Но най-важното – момичетата споделиха личния си опит и категорично опровергаха твърденията, че профилираните модули в 11. и 12. клас са „страшни“, а държавният изпит по БЗО – непосилен.
Ако си в 7. или 10. клас и все още се колебаеш кой профил да избереш, това видео е точно за теб! Виж как знанията от училище отварят вратите към най-престижните университети.
Ученето може да бъде и забавно, а успехът – гарантиран, когато си на точното място. Приятно гледане!