На 19.03.2024г. в конферентната зала на Иновативно СУ “Св. св. Кирил и Методий”, се проведе празник и демонстрация на Безопасност на движението по пътищата под надслов “Животът е с предимство”!

Учениците от 2. Б клас пресъздадоха достоверна ситуация с пътни знаци, пешеходна пътека, светофар и превозни средства!
Второкласниците бяха разделени на отбори и се включиха с огромно желание и хъс във всички състезателни игри!
Проведени бяха няколко викторини, а въпросите към учениците задаваха служители на МВР- мл. инспектор Здравко Пашов, инспектор Борис Боков, ст. инспектор Борис Тетимов- началник група охранителна полиция и ст. инспектор Иван Гьошев!
Събитието е част от споделянето на добри практики по НП “Иновации в действие”!
Всички ние сме длъжни да пазим живота и здравето на нашите деца!!! Нека бъдем отговорни участници в движението на пътя!
Теодора Стефанова